HAKKIMIZDA

MAİ SOLAR,  yenilenebilir enerji sektöründe hizmet gösteren ve güneş enerjisi alanında, anahtar teslim farklı çözümler sunan  SeraSol firmasının, EGE BÖLGE BAYİSİ’ dir.
MAİ SOLAR  müşterilerine, tüm dünya da geniş uygulamaları olan, TECINNOVA-SOLTEQ-ONYX ürünlerinin, proje ve EPC olarak uygulamalarını hizmetinize sunmaktadır.
Bilimsel bilgiye önem veren ve ekibini alanında uzman, enerji  mühendislerinden oluşturan MAİ SOLAR  müşterilerine hem performans hem de ekonomik anlamda optimize edilmiş çözümler sunmaktadır.
MAİ SOLAR Enerji Çatı Kurulumu Güneş Enerji Sistemleri'nde, güneş panelleri binalarınızın çatılarına monte edilir. Tüm çatı tipleri için uygun olan alternatiflerde, özel aparatlar ile montaj yapılarak birebir uyum sağlanır.
Kurulum öncesinde, uzman ekibimiz ile yapılan analizler ile, hangi teknikte bir montaj uygulanacağına karar verilir. Çatının sağlamlığını destekleyici nitelikteki montaj işlemlerimiz aynı zamanda sıvı ve ısı sızdırmazlık garantisi ile uygulanır. Tüm yük ve sismik hesaplamaları yapılarak, en yüksek uluslararası standartlara uygun şekilde monte edilen güneş panelleri on yıllar boyunca her türlü hava koşuluna dayanıklı, sağlam şekilde kullanılmaya devam eder.